Plagoset me armë zjarri një shqiptar në Aleksandria

Picture of ina-online
ina-online

09/07/2023

Një shqiptar 42-vjeçar është plagosur me armë zjarri gjatë natës së shkuar në lagjen Cristo në qytetin e Aleksandria, Itali.

Shqiptari është goditur me dy plumba njëri prej të cilëve e ka marrë në fytyrë. Plumbi ka hyrë e ka dalë në një faqet e gjendja e tij shëndetësore është jashtë rrezikut për jetën.

Pranë vendngjarjes është gjetur dhe një automjet i braktisur e forcat e rendit po punojnë për të zbardhur se çfarë ka ndodhur.

Hetimet janë ende në zhvillim, por ajo ç’ka dyshohet është se mund të jetë një atentat për larje hesapesh mes personave apo grupeve rivale.

42-vjeçari shqiptar jetonte e ishte rezidentë në Aleksandria.

TË FUNDIT
6 orë
Padova mbështet fuqishëm Muharrem Salihun për Eurodeputet
12 orë
Fondacioni UBT Jim Xhema shpall thirrje të hapur për bursa për talentët e rinj shqiptarë
14 orë
Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë
1 ditë
LeCanton27: Tenisti serb Gjokoviq i njohur për skandale do luajë në Gjenevë. A do të fyejë 300.000 shqiptarë në Zvicër me provokimet e tija tashmë tradicionale, shovensite dhe raciste
2 ditë
Tetovari diplomon në Columbian University në New York me bursë universitare!

ME TE LEXUARA

14 orë
Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë
12 orë
Fondacioni UBT Jim Xhema shpall thirrje të hapur për bursa për talentët e rinj shqiptarë
6 orë
Padova mbështet fuqishëm Muharrem Salihun për Eurodeputet

LEXO MË SHUMË

muharrem salihu mergimtar diaspore padova

Padova mbështet fuqishëm Muharrem Salihun për Eurodeputet

fondacioni Xhim xhema

Fondacioni UBT Jim Xhema shpall thirrje të hapur për bursa për talentët e rinj shqiptarë

mustafe veseli investitor

Veseli: 55 biznesmenë turq të interesuar për investime në Maqedoni, së shpejti në vizitë

novak-gjokovic

LeCanton27: Tenisti serb Gjokoviq i njohur për skandale do luajë në Gjenevë. A do të fyejë 300.000 shqiptarë në Zvicër me provokimet e tija tashmë tradicionale, shovensite dhe raciste

altrim mamuti

Tetovari diplomon në Columbian University në New York me bursë universitare!

adi edi veseli 1

Vëllezërit struganë Adi dhe Eddie Veseli janë një histori suksesi në Amerikë

muharrem salihu ema bonino

Emma Bonino: Ja pse mbështes kandidaturën e Muharrem Salihut për Parlamentin Europian

xhevat limani

Xhevat Limani: Në Amerikë pashë hartën… Këto shtete nuk do të ekzistojnë në vitin 2034

muharrem salihu

Kandidati shqiptar për eurodeputet Muharrem Salihu: Italia lokomotivë e Ballkanit në rrugën drejt BE, kombi ynë e meriton Europën

INFO

NA NDIQ