Plagosja e Shtekllit ishte paralajmëruar ditë më parë në Tik-Tok, ja detajet (FOTO)

Picture of INA
INA

24/10/2023

Sulmi i sotëm ndaj Rade Trajkovski – Shteklit, është paralajmëruar në rrjetin social Tik Tok vetëm pak ditë më parë.

“Rade e di qe ke shume frikë, po cfare te besh ashtu është jeta. Ashtu siç zoti kujt i ka shkruar, por ne do ta shkruajmë ty”, është video postimi i një përdoruesi me emrin Gjakugjak në rrjetin social Tik Tok.

Këtë verë, sulme të tjera dhe likuidime u njoftuan në mënyrë të ngjashme përmes Tik Tok.

Videoja më pas është fshirë menjëherë nga Tik-Toku.

TË FUNDIT
2 minuta
Mitko Çavkov del nga burgu!?
4 minuta
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
51 minuta
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
59 minuta
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive
1 orë
Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

ME TE LEXUARA

1 ditë
Nga 30 zjarre të hapura, 9 vatra janë ende aktive
20 orë
Mexhiti në mesin e mërgimtarëve:Ju po mbani gjallë frymën e atdheut
2 orë
Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg
1 ditë
“Ujësjellës dhe Kanalizim”: Përdoreni ujin për pije, jo për t’i “flladitur” oborret e rrugët!
8 orë
Maqedonia e Veriut do të rris numrin e fluturimeve me çmime të ulta

LEXO MË SHUMË

mitko

Mitko Çavkov del nga burgu!?

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

sedat-750x430-1

Sedat Rushani drejtor në Byron për Metorologji

cezme-uji

Aksion për pagesën e borxheve të ujit pa llogaritje të interesit deri më 31 korrik

INFO

NA NDIQ