Plaku nga Tetova: Edhe i kemi rrah majër gratë, ama ene dashni kemi pas (Video)

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/03/2023

8 Marsi dita e nënave festohet në mbarë botën për të respektuar nënën dhe gratë në përgjithësi. Por dallimi se si është festuar 8 Marsi para 50 viteve e si festohet sot tregon një i moshuar nga Tetova.

Sipas tij më herët dashuria ka qenë më e madhe se sa sot që japin të rinjtë, por edhe i kanë rrahur më shumë se sa sot.

“Gjenerata jonë ka pas më tepër dashni, vërtet i kemi rreh majër ama ene dashni kemi pas” thotë i moshuari nga Tetova./TetovaSot

https://m.facebook.com/tetovasot.mk/videos/531416839135606/

TË FUNDIT
3 ditë
Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë
3 ditë
KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6
6 ditë
Humbni peshë duke ngrënë dardha
1 javë
Kiara e mbajti 9 muaj në bark, por duket se Luna Mari është kryekëput si babi Luizi! (Foto)
2 javë
Ky është i riu nga Tetova që vdiq sot duke bërë dush (FOTO)

ME TE LEXUARA

No data was found

LEXO MË SHUMË

gordana-siljanovska-1392x899

Siljanovska nga Vatikani: Nuk do të takohem me presidentin e Bullgarisë

KSHZ

KSHZ shpalli rezultatet e para nga rivotimet, ja si u votua në njësitë 5 dhe 6

dardha

Humbni peshë duke ngrënë dardha

Kiara tito

Kiara e mbajti 9 muaj në bark, por duket se Luna Mari është kryekëput si babi Luizi! (Foto)

Polici-a-2-750x430

Ky është i riu nga Tetova që vdiq sot duke bërë dush (FOTO)

kuvendi-i-rm-dasdasd-800x445

Përbërja e re parlamentare do të ketë 30 deputetë shqiptarë

arben taravari

Taravari: Nesër zbulojmë programin e VLEN-it, pika e parë – rruga evropiane

moti nxehti temperatura-termometri

Prilli, muaji sërish me temperatura rekord/ Shkencëtarët paralajmërojnë: Po shkojmë drejt…

Sela bizneset strugane

Sela viziton bizneset strugane (VIDEO)

INFO

NA NDIQ