Plas “sherri” mes Noizyt dhe Don Xhonit

Dy ditë me parë në një emision në Shqipëri, reperi Noizy deklaroi se Don Xhoni ishte fans i tij dikur.

Kjo deklaratë po vazhdon të komentohet nga publiku dhe mediat.

“Është problem me ba problem”, ishte mbishkrimi në fotografinë që reperi Don Xhoni ka publikuar menjëherë pas kësaj deklarate.

Se a është kjo një thumb ndaj Noizyt, nuk dihet, por një gjë është e sigurt, të dy artistët pëlqehen shumë nga publiku.