Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Picture of INA
INA

22/05/2024

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi do të bëhen prindër.

Dyshja që nisi një romancë brenda shtëpisë së “Big Brother Albania VIP 3”, i çoi gjërat në një tjetër nivel kur doli jashtë, duke dëshmuar se sa serioze i kishin ndjenjat.

Javë më parë u bë e ditur se do të bëhen prindër, teksa në një emision Bardhi edhe i propozoi martesë Sarës.

Çifti po bëhet gati për ardhjen në jetë të bebit, gjinia e të cilit nuk është kuptuar akoma.

Megjithatë, akoma nuk janë përcaktuar për emrin.

“Të qartë që prej ditës kur mora vesh që isha shtatzënë, kam një emër për vajzë. Për djalë jam midis 2/3 emrave por s’po ma qëllon në shpirt asnjëri akoma” i tha Sara një ndjekësi që i bëri pyetjen se a kanë vendosur për emrin e bebit./Indeksonline/

TË FUNDIT
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?
2 ditë
Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut
2 ditë
Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

ME TE LEXUARA

1 ditë
I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh
10 orë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
1 ditë
“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

LEXO MË SHUMË

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

Mozzik Lotina Mozik

Lotina publikon pamje në krahët e Mozzik-ut

ilnisa meritoni

Ilnisa dhe Meritoni dehen në plazh (foto)

tan brahimi

Tan Brahimi thumbon Jul Dedën: Luiz Ejlli mbetet personazhi më i famshëm në Shkodër

efi mozik

Çfarë ndodhi mes Efi Dhedhes dhe Mozzik?

kombetarja

FOTOT/ Jo vetëm fanset më të zjarrta, këto janë partneret e jetës të futbollistëve të Kombëtares

gold ag vullnet krasniqi

Rrëmujë dhe skandal në studio televizive, Gold AG e fyen gazetarin: “T’i q*** robtë” (VIDEO)

INFO

NA NDIQ