Po i mungon shumë Big Brother, kështu po e ‘ngushëllon’ vetën Arbana

INA
INA

16/01/2024

Moderatorja ë njohur Arbana Osmani është tejet aktivë në mediat sociale.

Pas një punë të gjatë ka vendosur ti kaloj disa ditë pushimi në Itali më bashkëshortin e saj.

 Ajo ka ndarë disa foto ku shihet e mbushur në ari e diamante.

E kjo ishte komentuar mjaftë shumë nga ndjekësit e saj.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sara l

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

gazi juli

Kush mund të largohet sonte nga Big Brother VIP Albania, këta banorë shihen si më të rrezikuar (FOTO)

julian deda

Gjygji i banorëve të BBV, Juli: Në qoftë se kam bërë vetëm unë gabime, pranoj të dal nga shtëpia

ilnisa meritoni

Momente romantike mes Ilnisës dhe Meritonit: Je dashuria ime!

ilnisa meritoni

Sara në krevatin e Meritonit, acarohet Ilnisa: Pse e lejove

INFO

NA NDIQ