“Po më tregon bukëshkalë dhe besëprerë”/ Përplasje e fortë mes Ori Nebijajt dhe Eglës: Je duke më ofenduar padashje

Picture of INA
INA

15/05/2024

Pas sqarimit të Heidit dhe Eglës për prishjen e miqësisë mes tyre, ka pasu një përplasje mes aktores dhe opinionistes Ori Nebijajt.

Egla: Me sjelljen e tënde më tregove bukëshkalë dhe bespreme

Ori: Unë brenda po gjykoj lojën dhe parimet që ti ke përcjellë deri tani. Po me Romeon ç’të duhej ty sesi e trajtonte ai. Mos më manipulo mua.

Egla: Unë jam kujdesur për të

Ori: Ke tre muaj që bërtet

Egla: Je duke më ofenduar pa dashje

Ori: Ta lëviz Egla kokrrën e grurit, ta bën bosh. Ka gjetur te Heidi elementë shoqërie që e ka vlerësuar, ku është ofendime

Egla: Ti me the që jam e ftohtë që gjeta Heidin dhe e përdora

Ori: Nuk kam parë elementë ngrohtësie, nuk e kam parë o motër

Egla: Shyqyr e paskam arritur qëllimin, qenkam një grua e fortë

Ori: Meqë unë guxova disa kuptime të fjalëve, më thuaj për ça të ka mashtru Heidi, ku të preku kaq shumë, hë çfarë të bëri

Egla: Janë ça gjëra që nuk janë të shkruara, quhen raporte. Nëse ti nuk i ke, nuk mund të flasim bashkë. Lidhen me ca ndjenja që nuk janë të shkruara.

Ori: Me jep dy momente të dashurisë dhe zhgënjimit

TË FUNDIT
15 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
16 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

ME TE LEXUARA

21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
16 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
15 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

LEXO MË SHUMË

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

INFO

NA NDIQ