”Po na dojnë edhe pse kemi fëmijë”, diçka e re po vjen nga Ledri dhe Mozzik

INA
INA

16 Maj, 2023

Dy emrat e njohur dhe shumë të dashur për publikun shqiptar, Ledri Vula dhe Mozzik kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor.

Ledri dhe Mozzik përmes rrjeteve sociale kanë njoftuar se kjo këngë, e kompletuar edhe me klip, do të lansohet më 24 maj.

“G po na dojnë edhe pse kem fmi”, thuhet në postim që duket se ju referohen një pjese të tekstit./21Media

https://www.instagram.com/ledrivula/?utm_source=ig_embed&ig_rid=486922a8-2be1-4657-972a-5177dfb9baa6

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-05-31-17-18-54-041-edit_com.android.chrome

“Mbajti 10 mln lekë të çmimit për të blerë makinë” Ja ç’inat të vjetër kanë Adi Krasta dhe Luiz Ejlli

Screenshot_2023-05-31-17-15-15-460-edit_com.android.chrome

Flokët e tij u kthyen në trend te të rinjtë/ A do jetë pjesëmarrës Luizi në Karnavalet e Korçës?

luiz ejlli

I vetmi që nuk e përdori, Luizi na prezanton me vëllaun e tij

dua-lipa

Dua Lipa “pushton” botën me projektin e fundit

dea krsit]

Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

bledi nita

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

beatriks ramosaj

Mbesa e Deçanit që po i vë “flakën” Instagramit

kristi-aliaj

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Jori-delli

E papritur\ Rusia e bllokon banoren e BBVA 2

INFO

NA NDIQ