“Po na vjen …”, a e konfirmoi Kiara shtatzaninë me këtë deklaratë?

INA
INA

15/10/2023

“Përpara se të nis programin nëse jeni duke na ndjekur me ndonjë pjatë të shijshme përpara mos na bëni tag në Instagram se na vjen nepsi ne këtu.”

Kështu është shprehur Kiara Tito ditën e sotme në nisje të programit të saj “DËTS Fan Club”. Për publikun, ky u duk si konfirmimi i parë i moderatores për shtatzëninë e saj të përfolur.

Prej kohësh tashmë në rrjet aludohet se Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër për herë të parë dhe dyshimet u shtuan më shumë rrugës edhe falë veshjeve të gjera në daljet e saj të fundit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Luizi Kiara

Mikrofoni gati/ Çfarë po palajmëron Luiz Ejlli ? (Video)

eurovizion

Maqedonia e Veriut nuk do të marr pjesë në Eurovision 2024

fifi adisi

Fifi tregon “çelësin” e marrëdhënies korrekte me Adrolën!

Screenshot_2023-12-02-11-25-06-339_com.instagram.android-edit

Luizi: Ja pse nuk bëhet ky vend (foto)

gani buci

Gani Gërmia përplaset sërish me Bucin: Ti je nivel i ulët, je kokrra e dobësirës

monika salihu

Monika Salihu: Mbrëmjen që jam eliminuar, nuk erdhi askush nga familjarët të më merrte

dua lipa

Pas ndarjes, Dua Lipa kapet ‘mat’ me këngëtarin

Luiz Ejlli

Identifikohen “hakerët” e Instagramit të Luizit

Screenshot_2023-12-05-19-05-59-713_com.facebook.katana-edit

PO BEHET I PASUR! 9 mijë euro brenda natës/ Konkurrenti i Përputhen nga Haraçina zbulon si i fiton shifrat marramendëse

INFO

NA NDIQ