Po ndahen rrugët në BDI, Ahmeti në Gostivar, “Grupi i Zjarrit” në Manastir

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/01/2023

Bashkimi Demokratik për Integrim do të dalë në terren për të takuar strukturat partiake.

Njeri grup ku bartës është kryetari i partisë Ali Ahmeti së bashku me disa nga anëtarët tjerë të partisë do të dalin në Gostivar, Çegran.

Nga ana tjetër, i ashtuquajturi “Grupi i zjarrit” do të vizitojë Manastirin për të diskutuar nga afër me qytetarët e asaj zone.

Vetëm para disa dite në Manastir u panë Kreshnik Bekteshi dhe Ardian Muça, ndërsa Izet Mexhiti në emisionin ClickPlus e komentoi këtë vizitë si të pakëndshme për shkak që të parët kishin paralajmëruar “Grupi i zjarrit”.

Mbetet të shihet se si do të dalin këto paraqitje të të dyja grupeve brenda BDI-së!

TË FUNDIT
51 minuta
Rrufeja godet aeroplanin Cyrih-Shkup
58 minuta
Analisti kosovar i'a përplas në fytyrë Haradinajt: Edhe baballarët e gjyshërit tanë sikur Kurti ishin në burgjet serbe, a me thënë të gjithë janë rekrutu?!
1 orë
28 baza ushtarake e 20 të xhandarmërisë serbe, jo shumë larg kufirit me Kosovën, ja kush alarmon
1 orë
Serbia ka blerë vota për të votuar kundër Rezolutës për Srebrenicës
2 orë
LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri

ME TE LEXUARA

13 orë
Qeveria e ardhme pritet të jetë më stabile që ka pasur ndonjëherë vendi!
3 orë
Ibrahimi: BDI të shkojë në opozitë, të mendojë dhe të reflektojë
10 orë
Rritet çmimi i naftës, bie i benzinës
19 orë
Ka ndërruar jetë njëri nga të plagosurit në Rrugën e Plastikave
6 orë
Qeveria e re drejt formimit, ja detajet
13 orë
Banorët e Kumanovës ende pa ujë të pijshëm, presin rezultatet e analizave

LEXO MË SHUMË

mjegull-aeroport aeroplan avion

Rrufeja godet aeroplanin Cyrih-Shkup

raci haradinaj

Analisti kosovar i’a përplas në fytyrë Haradinajt: Edhe baballarët e gjyshërit tanë sikur Kurti ishin në burgjet serbe, a me thënë të gjithë janë rekrutu?!

kufiri ushtria serbe

28 baza ushtarake e 20 të xhandarmërisë serbe, jo shumë larg kufirit me Kosovën, ja kush alarmon

vucic okb

Serbia ka blerë vota për të votuar kundër Rezolutës për Srebrenicës

LSDM SDSM

LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri

zeqirija ibrahimi zeka

Ibrahimi: BDI të shkojë në opozitë, të mendojë dhe të reflektojë

hisen berisha

Deputeti Hisen Berisha prish aleancat serbo-arabe dhe rikthen Kosovën në qendër të vëmendjes

lsdm koalicioni

Seancë e Bordit Ekzekutiv të LSDM-së për zgjedhjet e parakohshme brenda partisë për kryesinë e re

Gordana Siljanovska Davkova

Siljanovska: E respektoj Marrëveshjen e Prespës, deklaratën e kam nënshkruar me emrin aktual kushtetues

INFO

NA NDIQ