“Po pranoj të martohem me…”, ja çfarë deklaroi Enxhi Nasufi

INA
INA

11/01/2024

Enxhi Nasufi ka konfirmuar sot, se do të moderojë “Big Brother Fan Club”.

“Po pranoj të martohem me moderimin e “Big Brother Fan Club”, meqë ka qenë edhe periudhë propozimesh këtë vit. Është diçka që e kam qejf dhe kur e manifeston bëhet”, tha ajo në “Ftesë në 5”.

Reality show nis më 13 janar e bashkë me të edhe “Fan Club” ku diskutohen çdo javë dinamikat e lojës me të ftuar të ndryshëm.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grida duma

Letra e djalit që përloti Grida Dumën

WhatsApp-Image-2024-02-26-at-15.19.55-750x510-1

“Mos na bëhet xheloz Bardhi”, fillojnë afrimet e para mes Silvit dhe Sarës

Screenshot_2024-02-26-13-23-03-443_com.instagram.android-edit

Luiz në detyrën e policit niset në aksion (video)

luiz-ejlli1

Rrezikon deri në 4 vite burg. Ja kur do të japë vendimin gjykata për Luiz Ejlli

stresi

Konflikt jashtë? Stresi flet për raportet me Romeo Veshajn

heidi

Heidi për Romeon: Unë jam rëndë, kam rënë brenda

Gazi Big Brother

Gazi i drejtohet Julit: Je gjak spiuni (video)

Olsi Bylyku

Nuk i del inati – Olsi Bylyku thumbon sërish produksionin e Big Brother

cako

Alfred Cako:Ja kush do ta fitojë BBV3… reagimi epik i Stresit

INFO

NA NDIQ