Po vijnë mërgimtarët, ja si është gjendja nëpër kufij (LIVE)

Picture of ina-online
ina-online

13/07/2024

Mërgimtarët tanimë kanë nisur rrugën drejt vendlindjes për pushimet verore.

Në pikat kufitare janë shtuar pritjet e gjata dhe kolonat e stërngarkuara të makinave.

Pritje të gjata ka gati në të gjitha pikat kufitare duke nisur nga Kroaci-Serbi, Hungari-Serbi, Preshevë-Tabanoc, Merdare por edhe pikat e tjera.

Më poshtë agjencia e lajmeve INA sjell linqet, ku ju mund t’i shihni LIVE, flukset në piat kufitare:

Pika kufitare Tabanoc – Preshevë:

https://kamere.amss.org.rs/

SERBI – KROACI Batrovc-Bajakovo:

https://m.hak.hr/kamera.asp?g=2&k=1

SERBI – HUNGARI – Horgosh

https://uzivokamere.com/granicni-prelaz-horgos-madjarska-srbija/

LIVE KOSOVË – SERBI:

https://mpb.rks-gov.net/QKMK.aspx

TË FUNDIT
5 orë
IMG_4367
Spanja kampione e Evropës
6 orë
IMG_4365
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi...
10 orë
IMG_4362
Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi ha...
12 orë
IMG_4356
Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos
12 orë
IMG_4355
Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po...

ME TE LEXUARA

1 ditë
trump sulm
Krisma armësh në tubimin e Trump, largohet i gjakosur nga skena (VI...
6 orë
IMG_4365
Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi...
19 orë
durres plazh deti
Kurtishaj: Durrësi është boshatisur nga pushuesit e Kosovës për kët...
5 orë
IMG_4367
Spanja kampione e Evropës
19 orë
greqi policia
Sherr brenda familjes shqiptare në Athinë, vjehrri godet me armë dh...
19 orë
moti Vapa nxehti temperaturat
Mot me diell dhe temperatura deri në 42 gradë Celsius

LEXO MË SHUMË

IMG_4367

Spanja kampione e Evropës

IMG_4365

Shqiptari dëshmitar në sulmin ndaj ish-Presidentit tregon si ndodhi ngjarja

IMG_4362

Mickoski edhe djalin e kishte me vete në Amerikë, kush i’a pagoi harxhimet?!

IMG_4356

Mblidhet Trupi Koordinues Politik i VLEN, ja çfarë u vendos

IMG_4355

Dëshmitari: Paralajmërova sigurinë e Trump për qitësin mbi çati: Po mendoja se pse nuk ndërhynë?

trump sulm

Çfarë Trump i tha sigurimit pak sekonda pasi u qëllua

IMG_4340

“Unë e urrej Donald Trump”/ Kush është 20-vjeçari që qëlloi me armë ish-Presidentin e SHBA-ve, video-mesazhi që ndau pak kohë më parë

Snajper trump

Del video kur snajperisti vret sulmuesin e Trump në tubimin në Pensilvani (VIDEO)

trump sulm

FBI identifikon sulmuesin, kush është autori 20 vjeçar që qëlloi me armë Donald Trump!

INFO

NA NDIQ