Po vjen meçi i madh i Haxhi Krasniqit (VIDEO)

ina-online
ina-online

05/08/2023

Boksieri Haxhi Krasniqi synon fitore në mbrëmjen e sotme ndaj Nadjib Mohammedit.

Meçi pritet pas pak kohe të fillojë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Meçi i kategorisë gjysmë të rëndë pritet me padurim nga dashamirët më të zjarrtë jo vetëm të boksit.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

xavi

​Xavi kapet sërish me arbitrat: E panë të gjithë, është turp

Bellingam Real Barca

Reali i Madridit i palodhur! Triumfon në limite ndaj Barcelonës

struga trim lum

Fiton Struga, Shkëndija humb, Shkupi vetëm barazim

griezman

Atletico blindon liderin e skuadrës, drejt rinovimit me sulmuesin

de jong

Lëndimi i tretë në të njëjtin vend, De Jong nuk do të luajë këtë sezon me Barcelonën

Bernardo Silva 2

Real Madrid ndërhyn në merkaton e Barçës, madrilenët tentojën lojtarin e Cityt

anceloti

Ancelotti flet për golin e papranuar të Yamal dhe penalltinë e Vazquez

fc shkupi

FC Shkupi shkarkon trajnerin Mladen Zhizhoviq! Kush do ta drejtoj ekipin shkupjan

futboll

KF Besa vetëm një pikë larg inkuadrimit në Ligën e Parë

INFO

NA NDIQ