Policia arrestoi një diler të drogës

Picture of INA
INA

07/07/2023

Nëpunësit policorë nga SPB Veles mbrëmë në orën 20:00 e kanë privuar nga liria A.G.(29) nga Velesi.

Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, sipas një urdhri të marrë paraprakisht, bënë të ditur sot nga MPB-ja, është gjetur marihuana.

“Personi është arrestuar dhe ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzimi përkatës”, informojnë nga MPB-ja.

TË FUNDIT
36 minuta
“Shtëpi, e ëmbla shtëpi” Vajza të reja lënë diasporën për Kosovën
3 orë
Mitko Çavkov del nga burgu!?
3 orë
Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor
4 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat
4 orë
Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

ME TE LEXUARA

11 orë
Maqedonia e Veriut do të rris numrin e fluturimeve me çmime të ulta
1 ditë
Kush mund ta zëvendësoj Bajdenin, 5 kandidatë në lojë, Harris më e preferuara
9 orë
Biblioteka Kombëtare e Kosovës vjen me Ekspozitë në kuadër të Verës Kulturore në Tetovë
1 ditë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
4 orë
Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

LEXO MË SHUMË

IMG_0006

“Shtëpi, e ëmbla shtëpi” Vajza të reja lënë diasporën për Kosovën

mitko

Mitko Çavkov del nga burgu!?

venko filipce

Filipçe: VMRO i poshtëron punëtorët, nuk ka rritje të pagave në asnjë sektor

kazino

Goditen dy kompani të lojrave të fatit në Maqedoni, i merren licencat

zjarr

Në Maqedoni ka 7 zjarre aktive

Mickoski Mexhiti

Kryeministri Mickoski merr rrogë 2.280 euro, ministrat dhe zv/ministrat 1.870 euro

burg

“Edhe Pablo Escobar rrinte në burg, këta jo”/Pandov: Mungonin 11 të burgosur në burgun e Shutkës

policia

Arrestohet një person nga Likova, i dënuar me mbi pesë vite burg

plazh bregdeti shqiptar

Vdes një person në plazhin e Durrësit

INFO

NA NDIQ