Policia arrestoi tre fëmijë në ora 3 të mëngjesit!

Iliria News Agency
Iliria News Agency

18/03/2022

Ministria e Punëve të Brendshme ka bërë të ditur se sot në ora 03:00 ka arrestuar tre fëmijë nga Shkupi për shkak të dyshimit se kanë kryer dy vepra penale “vjedhje e rëndë” dhe “marrje të automjetit”, transmeton TV21.

“Kanë kryer dy vepra penale “vjedhje e rëndë” më datë 01.03 dhe 08.03.2022 dhe një vepër penale “marrje të automjett”. Ata janë arrestuar në stacion policor dhe në bisedë zyrtare me policë, në prani të prindërve të tyre, i kanë pranuar veprat. Pas dokumentimit të rastit kundër fëmijëve do të parashtrohen kallëzime përkatëse”, qëndron në njoftim./TV21

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

rijad shaqiri hysni shaqiri

Rijad Shaqiri: Unë me mburrje e them se jam biri i Hysni Shaqirit

vlen llogo

VLEN: Bujar Osmani është supermjeshtri i korrupsionit në këtë shtet

mpj22-696x385

Maqedonia e Veriut formon shtab krize për evakuimin e shtetasve nga Lindja e Mesme

mesuesi

Vdiq pishtari i arsimit, mësuesi nga Sllupçani, Qemal Iseni

arberesha kryeziu

Deputetja e VV-së, Hyseni: Bujar Osmani përfaqësues i “Ballkanit të Hapur”, Arben Taravari i rreshtuar përkrah Kosovës

asambleja-kie-keshilli-i-evropes

Dy ditë historike për Kosovën në Strasburg – sot nis Asambleja e Këshillit të Evropës

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Mjekët specialistë privatë në RMV nga sot në grevë të përgjithshme

aksidenti shqiperi

Vdekjet nga aksidentet rrugore në Shqipëri, ndër më të lartat në Europë! Vendi ynë, i gjashti në listë

shkupi

Turistët nga Turqia dominojnë për turizëm në Maqedoninë e Veriut

INFO

NA NDIQ