Policia arreston një pedofil në Gostivar

ina-online
ina-online

29 Gusht, 2023

Siç njoftojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme, rreth orës 10:00 në rrugën “Svetozat Pepovski” në Gostivar, zyrtarët policorë kanë privuar nga liria 31 vjeçarin A.N.

“Ai dyshohet se më 26 qershor ka përdhunuar një të mitur, familjare të bashkëshortes së saj”, thuhet në raportin policor.

Ata shtojnë se personi është mbajtur në stacion policor në Gostivar.

“Pas zbardhjes së plotë dhe dokumentimit të rastit ndaj tij do të parashtrohet kallëzim penal”, thuhet në njoftimin e policisë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

064b94d4-8473-4ab5-a707-d9b312fc9ae2

Opozita shqiptare: Të gjithë njerëzit e Artan Grubit të përzier në biznesin e kazinove

oliver spasovski

Spasovski mohon se ka konflikt mbi kandidatin e LSDM-së për president: Për ne me rëndësi është Fronti Evropian

Jeton Shaqiri

Shaqiri: Deri në fund të javës do të dorëzohen të gjitha librat

oliver spasovski

Spasovski: Ligji për amnisti nuk zgjidh problemin e burgjeve

shkup

Publikohet lista e vendeve më të sigurta në botë, Maqedonia e Veriut në vendin e 38-të

policia-714x420

MPB: Është arrestuar 23-vjeçari, u kap me 320 litra alkool të padeklaruar

evn-fatura

Është rritur çmimi i energjisë elektrike në RMV, ESHS: Çmimi mesatar është 6.737 denarë për një kilovat orë

qeveria kovacevski4

A ka krizë në Qeverinë e Maqedonisë së Veriut?!

supermarketet-800x445

Rënie në tregtinë me pakicë me ushqim, pije dhe derivate

INFO

NA NDIQ