Policia e Kosovës falënderohet në Times Square të Nju-Jorkut

ina-online
ina-online

25/09/2023

Emblema e Policisë së Kosovës është shfaqur në Qendrën e Universit, në Nju-Jork.

Qytetari Besnik Konjusha e ka publikuar një fotografi ku në sheshin kryesor, Times Square, një billbord paraqet Policinë e Kosovës.

Solidarizimi me Policinë e Kosovës vjen pas sulmit nga një grup kriminal në veri të vendit, ku u vra një polic, një u plagos dhe dy të tjerë mbetën të lënduar.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

aksident ambulanta itali

Makina përplas për vdekje 31-vjeçaren shqiptare në Itali

giroud deschamp deshamp

Giroud: Nëse Franca fiton Europianin, tërhiqem nga futbolli!

Foto Ilustrim

“More ti m*t i vogël, ti je shqiptar e nuk flet shqip”? Punonjësi në Zvicër humb durimin me klientin, që nuk deshi te flasë shqip

vrasje

Ky është shqiptari që u ekzekutua me plumb në kokë në Gjermani (FOTO)

Marko Kepi

​Marko Kepi, shqiptari i parë që kandidon për senatin e shtetit të Nju Jorkut

mjeke

Gjermania po ndryshon sistemin e pushimit mjekësor

len diaspore kasami mexhiti gashi

Mexhiti, Kasami e Gashi të mirëpritur nga mërgimtarët në Biel/Bienne në Zvicër

Samanta gjeci

Mediat italiane jehonë vajzës shqiptare: Të gjitha lëndët me nota 10 për dy vite radhazi

iphone- telefon mobil

Punonjësja shqiptare e telefonisë në Zvicër ofendon klientin shqiptar

INFO

NA NDIQ