Policia e Tetovës me detaje për rrahjen mes anëtarëve të ASH

INA
INA

04/02/2024

Policia e Tetovës ka konfirmuar informacionin se ka pasur rrahje në Tetovë mes anëtarëve të Aleancës për Shqiptarët (ASH), njofton Telegrafi Maqedoni.

“Sonte në ora 19:41 në SPB-Tetovë është raportuar se në një objekt hotelerik në rrugën ,,Iliria” më Tetovë personi N.D është sulmuar fizikisht nga K.O nga Tetova. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, thonë nga SPB-Tetovë.

Përndryshe, rrahjes i ka paraprirë edhe nisma e Ziadin Selës, kryetar i Kuvendit të ASH për të kërkuar përgjegjësi nga Arben Taravari, kryetar i ASH

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

zgjedhje maqedoni

17 milionë euro për zgjedhjet

kshz-2-800x445

Nga e premtja fillon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët presidencialë dhe deputetë

Afrim Gashi

Gashi: Është momenti që ta përmbyllim një cikël të errët të jetës tonë, dhe t’i japim mundësi shpresës, suksesit!

Taravari

Taravari: Edhe sondazhi i Debat Plus shpalli fitues opozitën shqiptare VLEN, ndryshimi ka nis!

Qeveria talat xhaferi

Nga mbledhja e gjashtë e Qeverisë, ja vendimet

talat xhaferi fondacioni albiz

Xhaferi: Investimi te të rinjtë është investim i së ardhmes

sondazhi vlen bdi debat plus

Sondazhi i Debat Plus: Ja kush do t’i fitojë zgjedhjet tek shqiptarët në Maqedoni?

Taravari

Taravari: Ka gjasa që në raundin e dytë për president të shkojë një kandidat shqiptar

kuvendi parlamenti

Ligji i mediave kalon filtrin në komisionin parlamentar për çështje evropiane

INFO

NA NDIQ