Policia e Tetovës në aksion, konfiskon 1.100 cigare elektrike

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

02/03/2023

Sektori për Punë të Brendshme në Tetovë njofton se sot është arrestuar një 27-vjeçar nga Dibra pasi i njëjti është kapur me 1.100 copë të cigareve elektrike, përcjell TV21.

“Sot (02 shkurt) rreth orës 07:35, në rrugën rajonale Dibër- Hanet e Mavrovës, në lokalitetin ” Hani i Rostushës”, zyrtarë policorë të SPB Tetovë – DPB Gostivar, kanë privuar nga liria 27-vjeçarin B.Z nga Dibra. Gjatë kontrollit të kryer ndaj tij dhe në veturën “Seat Alhambra” me targa të Serbisë, të cilën ai e drejtonte, janë gjetur dhe konfiskuar në thasë me fasule në brendësi të të cilave janë gjetur 1100 copë cigare elektronike pa dokumentacion përkatës. Ai është ndaluar në Njësinë e Policisë Rostushë dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të përpilohet parashtresë përkatëse”, thonë nga SPB-Tetovë.

TË FUNDIT
4 orë
Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit
5 orë
“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem
7 orë
Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin
7 orë
Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani
9 orë
Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

ME TE LEXUARA

9 orë
Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!
19 orë
Blerësi më i madh i gazit të Gazprom në BE, anulon kontratën me Rusinë
14 orë
MASH: Është përgatitur ditari i ri elektronik, do të përdoret pasi të kalojë fazën e testimit
9 orë
Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet
19 orë
Sot dhe nesër regjim i posaçëm komunikacioni në qendër të Shkupit
14 orë
“Kjo është pafytyrësi” – Qytetarët të revoltuar me regjimin e posaçëm të komunikacionit në Shkup

LEXO MË SHUMË

ariu

Ariu mbyti dhe i ngrëni disa dele në Raven të Gostivarit

IMG_2967

“Mendimi i lirë nuk bie ndesh me Kushtetutën”, Presidentja e RMV mbron emrin “Maqedoni” para ministrit grek: Kam të drejtë të shprehem

IMG_2962

Lëvizja BESA vendosi për ministrat dhe zvministrin

IMG_2961

Gashi takohet me presidenten e Kosovës Vjosa Osmani

kurban dashi

Tetovë, mosmarrëveshje mes myftineve për kurbanet

kuvendi parlamenti

Ligji për Vetqeverisjen Lokale/ Fronti Evropian dhe LSDM-ja nuk mbështesin ndryshimet e ligjit!

partite kosove

Anketa e NDI në Kosovë: VV prinë, por ja si radhiten partitë e tjera

uns struge jeton shaqiri merko

Jeton Shaqiri tregon se çka ka nënshktuar për Universitetin Ndërkombëtar të Strugës

server

Server: Nuk zbutet Vuçiqi që ka pasur mentor Millosheviçin/ Ja pse përmend “Serbinë e madhe”

INFO

NA NDIQ