Policia Financiare kryen kontrolle në M-NAV

INA
INA

09/01/2024

Nga Drejtoria e Policisë Financiare për TV21 njoftojnë se po kryejnë kontrolle në M-NAV. Nga ky institucion thonë se po veprohet në bazë të kallëzimit që është bërë.

“Sipas kompetencave tona do të bëjmë kontrolle për të parë nëse ka dyshime për vepra penale. Do të bëhen kontrolle në pjesën financiare, në procedura e kështu me radhë. Do të veprojmë sipas kallëzimit që është paraqitur dhe sipas kompetencave të Drejtorisë së Policisë Financiare, do të kryejmë kontrolle dhe inspektime në funksionimin e M-NAV”, thonë nga Drejtoria e Policisë Financiare për TV21.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

stevo-pendarovskiii-780x470-1

Pendarovski: Do të anëtarsohem në VMRO-DPMNE nëse do të arrijnë që maqedonasit t’i përfshijnë në Kushtetutën bullgare

IMG_9497

Kongresi i LSDM zyrtarizoi kandidaturën e Pendarovskit për president

IMG_9496

IPIS demanton: Nuk kemi bërë anketë që u shpërnda sot

IMG_9478

Pritja e Taravarit në Strugë në hapjen e shtabit zgjedhor (Video)

IMG_9479

Selimi: Ndihma e shpejt në Shkup për herë të parë me shef shqiptar

bdi-ali-ahmeti-cair

BDI me kandidatë për deputetë në njësitë 3 dhe 4, ja emrat?

Ilir-Demiri-921x614

Demiri: nuk do të ketë incizime pa radhë, terminet për rezonancë magnetike do të publikohen në “Termini im”

gordana-siljanovska-1392x899

Shkup: Gordana Siljanovska Davkova, kandidate për presidente e VMRO DPMNE-së

policia speciale maqedoni

Ish-kryetari i një komune në Maqedoni kapet nga policia si pjesë e një grupi kriminal

INFO

NA NDIQ