Policia gjen duhan dhe cigare në një veturë me targa të Shkupit, arrestohet shoferi

Picture of INA
INA

14/09/2023

Në orët e para të ditës së sotme, respektivisht në ora 01.20 në, në pikën kufitare “Bogorodicë” është arrestuar personi N.M. nga Gjevgjelia, shkruan TV21. Nga MPB thonë se ai është kapur duke transportuar cigare dhe duhan në mënyrë të paligjshme.

“Gjatë kontrollit të veturës së pasagjerëve “Peugeot” me targa të të Shkupit, të cilën ai e drejtonte, janë gjetur dhe konfiskuar 387 pako me lloje të ndryshme të cigareve dhe 1250 gramë duhan, për të cilat nuk ka pasur asnjë dokumentacion”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
6 orë
Musliu: Fatoni i braktisur nga shteti i vet, krejtësisht i vetmuar u vra nga serbët
8 orë
Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit
8 orë
Dauti: VLEN mbështet zvarritjen e formimit të Komitetit për bashkësitë
9 orë
Kolaps i plotë në sistemin botëror! Preken aeroporte, banka, telekomunikacioni, Maqedonia pa probleme
10 orë
Kasami në takim me Nikollovskin, bisedojnë për Planin Gjeneral Urbanistik të Tetovës (FOTO)

ME TE LEXUARA

19 orë
VLEN: BDI me xhepat plot, shet patriotizëm të rrejshëm, ja keqpërdorimet nga funksionarë dhe familjarë të kreut të BDI-së
15 orë
Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë
21 orë
13 zjarre aktive në Maqedoninë e Veriut
10 orë
Emërohen drejtorë të rinj në 14 klinika dhe spitale, ja emrat
17 orë
Disa vjedhje në Çarshinë e Shkupit, hajni kapet nga kamerat!
15 orë
Durmishi: Mbështetje financiare prej 80 milionë denarë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme, për zejtarët, për vendosjen e standardeve HALLALL dhe ISO dhe projektet për zhvillimin e sipërmarrësisë
21 orë
Aksident i rëndë në Serbi, humb jetën një grua nga Maqedonia e Veriut, familja po kthehej nga Sllovenia
10 orë
Blogerja e famshme serbe arrestohet me dyshimin se ka ndihmuar në arratisjen e Faton Hajrizit (FOTO)

LEXO MË SHUMË

IMG_4534

Musliu: Fatoni i braktisur nga shteti i vet, krejtësisht i vetmuar u vra nga serbët

halil snopce

Snopçe: Ja e vërteta e votimit! Ilire Dauti vazhdon me avazin e manipulimit

IMG_4532

Dauti: VLEN mbështet zvarritjen e formimit të Komitetit për bashkësitë

haker-1

Kolaps i plotë në sistemin botëror! Preken aeroporte, banka, telekomunikacioni, Maqedonia pa probleme

bilall kasami

Kasami në takim me Nikollovskin, bisedojnë për Planin Gjeneral Urbanistik të Tetovës (FOTO)

edi rama

Rama thirrje mërgimtarëve: Kthehuni nga Greqia, këtu do të fitoni më shumë

Eduard Zaloshnja

Sa ortodoksë e katolikë banojnë në Shqipëri?

fatoni blogerja

Blogerja e famshme serbe arrestohet me dyshimin se ka ndihmuar në arratisjen e Faton Hajrizit (FOTO)

arben taravari

Emërohen drejtorë të rinj në 14 klinika dhe spitale, ja emrat

INFO

NA NDIQ