Policia ja sa gjoba shqiptoi gjatë 24 orëve të fundit

Picture of ina-online
ina-online

26/11/2023

Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (25.11.2023) ka vazhduar me kontrolle në zonën e komunikacionit.

Në territorin e qytetit të Shkupit janë shqiptuar gjithsej 129 gjoba, nga të cilat 13 për vozitje pa patentë shofer, 12 masa për vozitje nën ndikimin e alkoolit, 10 sanksione për përdorim të celularit gjatë drejtimit të automjetit.

“Kontrollet e trafikut do të vazhdojnë edhe në ditët në vijim. Apelojmë tek qytetarët që të respektojnë rregullat e komunikacionit në mënyrë që të rrisim sigurinë në komunikacion dhe së bashku të kontribuojmë për rrugë më të sigurta”, thonë nga MPB Maqedoni.

TË FUNDIT
32 minuta
IZET MEXHITI: PËR MUA BDI ËSHTË KAPITULL I MBYLLUR!
49 minuta
Qoku: Sa më e dobët BDI-ja, aq më të fortë shqiptarët
1 orë
Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6
1 orë
Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit
2 orë
“Dallëndyshja e kujtesës", rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gruevski i reagon Izet Mexhitit
2 orë
“Dallëndyshja e kujtesës", rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës
2 ditë
Milloshoski: Pas negociatave me VLEN-in për formimin e qeverisë, do të hapet mundësia për bisedime me ZNAM-in
12 orë
Mickoski: Nuk ka podrume të kuqe, Ahmeti sheh fantazma
1 ditë
Dështon linja ajrore Shkup-Korfuz
9 orë
Vazhdon abuzimi me çmimet, kryesisht në produktet ushqimore
1 ditë
KSHZ: Rivotimi nga personat e sëmurë dhe të burgosurve u zhvillua pa probleme
1 orë
Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit
2 ditë
Arrestohet kumanovari në Tetovë, ka tentuar ta sulmojë gruan e tij

LEXO MË SHUMË

mexhiti izet

IZET MEXHITI: PËR MUA BDI ËSHTË KAPITULL I MBYLLUR!

Bekim Qoku

Qoku: Sa më e dobët BDI-ja, aq më të fortë shqiptarët

arber ademi

Loja s’ka fund! Fronti Europian, përmes Arbër Ademit: Nuk e pranojmë rezultatin në zonën 6

ziadin sela

Sela: Nuk ka përfunduar rivotimi por nuk mbaruar cirku që u përgatit

emin azemi

“Dallëndyshja e kujtesës”, rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

adnan azizi

Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

VLEN FRONTI

VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6

fronti evropian

Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore

ixhet memeti

Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin

INFO

NA NDIQ