Policia jep detaje për vrasjen në Çarshinë e Shkupit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

6 Mars, 2023

Policia në një deklaratë për Televizionin SHENJA, ka konfirmuar vrasjen e dyfishtë që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Çarshinë e Vjetër të Shkupit.

“Më datë 06.03.2023 në orën 20:11 është denoncuar se në një objekt hotilerik në Shkup, disa persona kanë shtënën ën drejtim të J.K dhe E.I të cilët kanë vdekur në vendngjarje. Është shtënë edhe ndaj A.T i cili është dërguar në spital, për t’i ofruar ndihmën mjekësore. Po ndërmerren masa për zbardhjen e rastit”, kanë deklaruar nga MPB.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

BALKAN

Maqedonia dhe vendet tjera të Ballkanit në “paradhomën” e BE-së

chollet

Chollet ka biseduar me Vuçiqin, tregon çfarë i ka kërkuar për situatën në Veri

bujar-1

OSBE me 9 hapa për Veriun e Republikës së Kosovës

edi rama

Ultimatumi i Borellit/ Rama: Zgjidhni konfliktin para se BE të zbatojë masa të forta

IMG_1832

Shqiptarja 46-vjeçare bën namin, vjedh 3 milionë euro

ali-ahmeti-2

BDI feston ditëlindjen, koktej festiv, por edhe ‘luftë’ brenda llojit

borell-borel

BE i kërkon Kosovës mbajtje të zgjedhjeve të jashtëzakonshme në veri

erdogan

Erdogan betohet si president edhe për një mandat pesëvjeçar

F82480AF-E499-44B9-948D-574B1BBDC57C

Bekim Neziri kandidat për kryetar të degës së Çairit

INFO

NA NDIQ