Policia jep detaje për vrasjen në rrugën e plastikave, sulmuesit janë në arrati

Picture of INA
INA

27/05/2024

Sulmuesit janë në arrati, ndërsa një person ka vdekur pas të shtënave të djeshme në rrugën e Plastikave, sqarojnë MPB-ja.

“Me datë 26.05.2024 rreth orës 23:40 në SPB Shkup është raportuar se ka pasur të shtëna me armë zjarri në bulevardin “Nikola Karev” në Shkup. Në ora 23:45 nga Spitali i Përgjithshëm i qytetit “Shën Naum Ohridski” është njoftuar se me plagë nga arma e zjarrit është sjellë T.A. (24) nga Shkupi. Në orën 23:51, nga Kompleksi i Klinikës “Nënë Tereza” është raportuar se me plagë me armë zjarri janë sjellë O.B (19) dhe A.I (29), ku pas ndihmës së dhënë, në orën 00:45 më 27/05/2024, A.I. ka ndëruar jetë. Po ndërmerren masa për gjetjen e autorëve dhe zbardhjen e rastit”, thotë MPB.

TË FUNDIT
5 orë
Sa nënkryetarë do ketë Parlamenti i Maqedonisë së Veriut
5 orë
Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës
8 orë
Shtrenjtohet buka
10 orë
Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër
12 orë
Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

ME TE LEXUARA

12 orë
Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar
10 orë
Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër
8 orë
Shtrenjtohet buka
5 orë
Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës
5 orë
Sa nënkryetarë do ketë Parlamenti i Maqedonisë së Veriut
1 ditë
Në darkë me Wallkerin, Robertsonin, Begajn dhe Mesiqin, Kurti: E kanë ndihmuar Kosovën
17 orë
Hahn: Jam i shqetësuar për Maqedoninë e Veriut, të respektohet Marrëveshja e Prespës
17 orë
Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?
17 orë
Ja si do të duket përbërja e re e Qeverisë

LEXO MË SHUMË

bdi ali ahmeti kuvend

Sa nënkryetarë do ketë Parlamenti i Maqedonisë së Veriut

FB_IMG_1718221732728

Mexhiti dhe Bilalli të ftuar nga kreu shtetëror në ditën e çlirimit të Kosovës

buka

Shtrenjtohet buka

IMG_2933

Holandezin e kafshoi gjarpëri në Ohër, nuk kishte serum në spitalin e Ohrit, e shpëtuan në Dibër

Mickoski

Mickoski të martën dërgon në Kuvend përbërjen e kabinetit qeveritar

vmro vlen negociata

Këto janë emrat e përmendur për zv/ministra në Mbrojtje dhe Bujqësi nga VLEN?!

qeveria

Ja si do të duket përbërja e re e Qeverisë

euroo

Si janë pensionet në Gjermani, sa dhe ku duhet të punoni për një pension të mirë?

johanes Hahn

Hahn: Jam i shqetësuar për Maqedoninë e Veriut, të respektohet Marrëveshja e Prespës

INFO

NA NDIQ