Policia ka sekuestruar sasi të mëdha droge në Strumicë dhe Resnjë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

08/02/2022

Aksione të mëdha policore për konfiskim të drogës janë duke u zhvilluar sonte në Strumicë dhe Resnjë.

Veprimet i ka konfirmuar ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski në një intervistë së fundmi për televizionin publik TVM.

Pas përfundimit të aksionit pritet informacion i detajuar nga MPB për sasitë e sekuestruara të drogës.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

speciazilanta

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

ASH

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

inbound8095449253420538831

Valbona Adili Emini: Pabarazia gjinore në politikë ndihet kudo edhe pse kemi gra të forta e të emancipuara

bojan mariciq maricic

Mariçiq: Edhe “Demokracia e re sillet më e ndërgjegjshme se VMRO-DPMNE

sela tubim

Ashpërsohet retorika në tubime, VLEN dhe Fronti Europian me akuza dhe porosi mes tyre

xhezair shaqiri hoxha

Pse po e kritikoj BDI-në?

kandidatet per president

Çfarë thanë kandidatët për president në tubimet përmbyllëse

inbound3994869811358016224

Specializantët: Ne nuk duam të ikim, ju po na dëboni

INFO

NA NDIQ