Policia me aksion në disa objekte hotelierike në Tetovë

INA
INA

7 Gusht, 2023

Gjatë natës (05/06 gusht) në periudhën nga ora 24:00 deri në ora 03:00, zyrtarët policorë nga SPB Tetovë kanë kryer kontroll në disa objekte hotelierike në Tetovë. Gjatë kontrollit dy të mitur janë gjetur pas mesnate në një objekt hotelierik në rrugën “Iliria”.

Të miturit iu dorëzuan prindërve të tyre dhe pas dokumentimit të plotë të çështjes ndaj personit juridik dhe përgjegjës do të vijojnë parashtresat përkatëse” – thuhet në kumtesën e SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arm-uniforma-600x360

Buxheti i mbrojtjes do të shkurtohet për modernizimin e ushtrisë, do të bëhen shkurtime në mobilje, udhëtime, ngrohje

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi thotë se masat e Qeverisë po japin efekt: Çdo shtëpi do të kursejë deri në 2.500 denarë

shkupi

BERZH: Maqedonia këtë vit do të ketë rritje ekonomike për 2%, vitin e ardhshëm për 3%

Fatmir-Bytyqi

Bytyqi për Zërin e Amerikës: Partnerët tanë strategjikë vërejnë dhe mbështesin përparimin tonë drejt Bashkimit Evropian

2579CC16-59D8-405E-B69C-2C3375E03728

Çka paralajmëron Fatmir Limani?!

policia-714x420

Të shtëna me armë zjarri në Gjorçe Petrov, plagoset një person

abdulla mehmeti

Shërbimet sekrete serbe dhe ruse janë të infiltruara thellë edhe në Maqedoni

besnik bislimi albin kurti

Kurti flet për skenarin serb në Veri të Kosovës

Afrim Bunjaku

Qeveria jep 50 mijë euro për familjen e policit Afrim Bunjaku

INFO

NA NDIQ