Policia me operacion bastisjesh në veri

INA
INA

14/10/2023

Policia e Kosovës është duke kryer sërish bastisje në veri të vendit.Lajmin e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë së Kosovës në rajonin e veriut, Veton Elshani.

Sipas tij, operacioni ka të bëjë me agresionin e 24 shtatorit në Banjskë të Zveçanit. Nga aksioni i sotëm i policisë, deri tani nuk ka persona të arrestuar.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bujar-osmani-kovacevski-ahmeti

Ky do të jetë kryeministri i parë shqiptar në Maqedoni ?! (FOTO)

tanja fajon

Fajon: Ndryshimet kushtetuese janë të nevojshme që vendi të ecë përpara

Naim Murseli

Naim Murseli hyn në gjykatë fshehurazi nga mediat, çka e pret porositësin e vrasjes së gruas

mjeke

Gjermania po ndryshon sistemin e pushimit mjekësor

Naim Murseli Liridon

Naim Murseli dhe dy të dyshuarit e tjerë për vrasjen e Liridona Ademajt, dalin sot para gjykatës

dirk jan kop holand

Kop: Maqedonia luan rrezikshëm me të ardhmen

vanja

Pesë persona të arrestuar në lidhje me rastin e zhdukjes së 14-vjeçares Vanja

babai i liridones

“Naimi na ka prerë në besë”, flet babai i Liridonës

Liridona ademaj

Kjo dyshohet të jetë arsyeja që mund ta ketë çuar Naimin drejt vrasjes së Liridonës

INFO

NA NDIQ