Popull i dashur, kujdes. Ruajeni veten!

ina-online
ina-online

09/03/2024

shkruan: Naser Pajaziti

18 muaj burg me kusht për djegien e 14 personave në spitalin modular në Tetovë.

20 muaj burg në rastin e fatkeqësisë fatale të “Besa Trans”, ku humbën jetën 45 udhëtarë.

Kjo është krim dhe stimulim, dhe as D nga dënim!

Popull i dashur, kudjes!

Ruajeni veten!

*postim në facebook

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

Ridvan Ismaili

Kush e ka besuar se…

Arben Fetai

Bujar Osmani po përgatit largimin e tij nga politika

zgjedhje-22333-800x445

Si kanë votuar shqiptarët në 10 vitet e fundit në Maqedoni? (ANALIZË)

ben blushi

Pse e sulmoi Irani Izraelin?

furkan arrestimi

Si u bë gazetari Furkan Saliu shënjestër e dezinformatave dhe propagandës në media?

arsim zekolli2

Debatet televizive zbuluan ndërlidhjen e nëntokave mes Maqedonisë shqiptare dhe Kosovës

lindja mesme iran irak izrael

Pse Irani sulmoi Izraelin – dhe pse janë armiq?

astrit gashi

Fronti Evropian duhet të zgjohet nga gjumi, betejën e ka me Hristijan Mickoskin, jo me Albin Kurtin

INFO

NA NDIQ