Portreti i Zaevit vendoset në “murin e kryeministrave” (Foto)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20/01/2022

Shërbimet qeveritare tashmë kanë vendosur portretin e ish kryeministrit Zoran Zaev në murin e godinës së Qeverisë, përcjell TV21. Si rrjedhojë, tani në vendin e fundit vendosur përfundimisht portreti ish kryeministrit Zaev në prapavijë me flamur të Maqedonisës ë Veriut, NATO-s dhe BE-së.

Portreti i Zaevit është vendosur në anën e majtë të dritares së katit të dytë, ndërsa është i fundit në seri.

Para portretit të Zaevit qëndrojnë janë portretet e ish kryeministrave teknikë, Oliver Spasovski dhe Emil Dimitrievit, ndërsa para tyre është i vendosur portreti i ish kryeministri Nikolla Gruevski.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

speciazilanta

Specializantët privatë pezullojnë përkohësisht grevën: Nuk do të ndalemi deri në zgjidhjen e problemeve tona

inbound1570935745553072141

Shefja e UNMIK-ut: Vazhdoj ta theksoj kërkimin e përgjegjësisë për incidentin në Banjskë

vucic vjosa osmani

Nis seanca për Kosovën në OKB, Osmani përball Vuçiqit

ASH

ASH: Ranë maskat, Mickoski shpalosi bashkëpunimin që ka me opozitën shqiptare

pasaporta

Dokumentet personale do të mund të merren edhe të mërkurën

inbound8095449253420538831

Valbona Adili Emini: Pabarazia gjinore në politikë ndihet kudo edhe pse kemi gra të forta e të emancipuara

bojan mariciq maricic

Mariçiq: Edhe “Demokracia e re sillet më e ndërgjegjshme se VMRO-DPMNE

sela tubim

Ashpërsohet retorika në tubime, VLEN dhe Fronti Europian me akuza dhe porosi mes tyre

xhezair shaqiri hoxha

Pse po e kritikoj BDI-në?

INFO

NA NDIQ