Postimi i Ibrahimoviç “çmend” tifozët e Milanit

Picture of INA
INA

27/05/2024

Këshilltari i “RedBird” te Milani, Zlatan Ibrahimovic ndau një mesazh të fshehtë në mediat sociale ndërsa kërkimi i Milanit për një trajner të ri vazhdon. Legjenda e Milanit, Ibrahimovic, i cili u emërua në dhjetor si “Partner Operativ” dhe “Këshilltar i Lartë i Pronësisë” dërgoi një mesazh të fshehtë në mediat sociale pas ndeshjes së fundit të sezonit të Milanit kundër Salernitanas.

Ish-sulmuesi ndau një foto të tij të ulur në stolin e Milanit në “San Siro”, duke shkruar ‘4-3-3’.

Suedezi zyrtarisht nuk është pjesë e drejtorëve të klubit, por thuhet se ka ndikim të drejtpërdrejtë në vendimin për trajnerin e ardhshëm të Milanit dhe strategjitë e transferimit të klubit për verën. Gati tre milionë njerëz e panë postimin e Ibrahimovic që kur u postua të dielën në mbrëmje.

Gjigantët e Serie A konfirmuan javën e kaluar se Stefano Pioli do të largohej nga klubi, ndërsa burime të shumta në Itali pretendojnë se Paulo Fonseca, ish- trajneri i Romës, do të emërohet nga gjigantët e Serie A për sezonin 2024-25./KosovaPress

TË FUNDIT
5 minuta
Granit Xhaka, lojtari më i mirë i ndeshjes Gjermani – Zvicër nga UEFA
5 minuta
Plani i Spalletit:​Italiani më i mirë kundër Shqipërisë mbetet në stol ndaj Kroacisë
30 minuta
Gjermanët dhe Zviceranët ndahen me barazim, por ecin përpara
32 minuta
Rezultat që nuk i konvenon Shqipërisë, Hungaria e mposht në fund Skocinë
2 orë
Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë

ME TE LEXUARA

15 orë
Dueli për kreun e grupit A, Granit Xhaka paralajmëron Gjermaninë
1 ditë
Gjeorgjia barazon me Çekinë, shpresë për Shqipërinë
15 orë
FC Aarau përforcohet me djaloshin shqiptar me prejardhje nga Maqedonia
1 ditë
Portugalia ‘çok’, Turqia ‘jok’!
15 orë
Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve
1 ditë
Me këtë formacion Sylvinjo po përgatitet kundër Spanjës?!

LEXO MË SHUMË

xhaka zvicer

Granit Xhaka, lojtari më i mirë i ndeshjes Gjermani – Zvicër nga UEFA

spaleti

Plani i Spalletit:​Italiani më i mirë kundër Shqipërisë mbetet në stol ndaj Kroacisë

xhaka gjermani

Gjermanët dhe Zviceranët ndahen me barazim, por ecin përpara

Skoci Hungari

Rezultat që nuk i konvenon Shqipërisë, Hungaria e mposht në fund Skocinë

zvicra

Zvicra i shënon gjermanëve, mbyllet pjesa e parë

zvicer gjermani

Zvicra dhe Gjermania luftojnë për vendin e parë, formacionet zyrtare

mirlind daku

UEFA merr vendim për Dakun, e dënon rëndë, ai nuk luan nesër kundër Spanjës

ardian kozniku

Kozniku: Shqipëria mund ta mposhtë Spanjën

tifozet kombetarja

Shqipëria fiton titullin e Kampionatit Evropian të Tifozëve

INFO

NA NDIQ