Prapaskenat e videoklipit të këngës Aman

0

Një nga bashkëpunimet më të përfolura të këtij viti, ishte padyshim kënga “Aman” me Dafina Zeqirin, Ledrin dhe Lumi B.

Që nga publikimi kënga pati sukses dhe u prit shumë mirë nga publiku.

Për më tepër këta tinguj shumë verorë, u shoqëruan me një videoklip shumëngjyrësh dhe interesant.

E së fundmi, në llogarinë e saj Dafina ka ndarë pak nga prapaskenat e këtij videoklipi, që mund t’i ndiqni më poshtë. /Prive.al