Prapaskenat e xhirimit të klipit të Luizit, çka ndodhi…(VIDEO)

ina-online
ina-online

02/08/2023

Produksioni SynopsisAds ka sjellë pamje ekskluzive nga xhirimet e videoklipit të këngëe “Dedikimi”të Luiz Ejllit.

Prapaskena interesante, batuta dhe shumë momente unike me të dashurin e publikut Luiz Ejllin në klipin e produksionit Synopsisads të producentit Xhulian Shabani.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

SmartSelect_20231210_104658_Chrome-600x360

“Jashtë garës për titull”, vlerësimet e gazetave italiane për Milanin pas humbjes ndaj Atalantas

blerando alby

Alby zbulon se si është takuar me Kylian Mbappen, tregon detajet nga darka me yllin francez

diola desta

Diola Dosti: Jam gruaja perfekte, duan të më rrëmbejnë!

Mandi

‘Kam gjysmë milioni njerëz nga mbrapa’/ Mandi Nishtulla sfidon Ramën

ronela hajati

A do të hynte në Big Brother VIP Albania 3? Ronela Hajati befason me përgjigjen

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

INFO

NA NDIQ