PRAPASKENAT/ Tensione, ironi dhe zëra për ndarje, çfarë nuk u pa në premierën e filmit të Oltës dhe Luizit

INA
INA

15/10/2023

Premiera e “Në Kuadër të Dashurisë” bëri bashkë VIP-at e vendit tonë, duke u shndërruar edhe në një pasarelë në tapetin e kuq.

Po si çdo event, edhe këtë herë pati shumë për të diskutuar. Incidente, veshje të ekzagjeruara, apo edhe hatërmbetje u vunë re përgjatë kësaj premiere.Ja çfarë nuk u pa gjatë mbrëmjes.

Tensione dhe ironi mes Luizit dhe Oltës edhe në “backstage”

Kemi folur shpesh për marrëdhënien e tensionuar të Luizit dhe Oltës, ndonëse në këtë film luanin rolin e dy të dashuruarve. Ndonëse gjithnjë e kanë përshkruar marrëdhënien në punë si të mirë, duket se tensionet mes tyre nuk kanë munguar.

Madje, edhe natën e premierës, tensionet kanë qenë të dukshme. Ndonëse protagonistë të filmit, dyshja nuk u fotografua asnjëherë së bashku, madje dhe në skenë, sapo përfunduan përshëndetjen, u larguan menjëherë.

Por, duket se ironitë kanë vijuar edhe në “backstage”, ku siç shihet, mes aktorëve të tjerë, Olta dhe Luizi kanë zgjedhur as mos ta vështrojnë njëri-tjetrin në sy. Megjithatë, disa batuta mes tyre janë bërë, ndonëse me palët e treta.

Duket se raporti mes të dyve, tashmë është i mbyllur përfundimisht. Një tension i tillë u vu re edhe në natën e parë të “Dancing with the Stars”, ku teksa ishin në skenë, u vu re “indiferenca” e Luizit dhe Oltës, teksa u pyetën për eksperiencën e tyre në film. Luizi fillimisht nuk dha asnjë koment, ndërsa ishte Olta ajo që “theu akullin”, duke komentuar vijën melodike.

Truprojat shpëtojnë Luizin nga fansat, por vëmendja e tij është për Kiarën

Protagonistët e “Në Kuadër të Dashurisë” shijuan mbrëmjen e tyre mes fansave që ishin kuriozë si për të parë filmin, ashtu edhe për të parë personazhet nga afër. Natyrisht që një vëmendje të madhe kishte për Luizin, i cili që pas fitores së “Big Brother”, vijon të mbetet ndër imazhet më të dashura për publikun.

Prania e tij në këtë event, ka elektrizuar të pranishmit, që menjëherë kanë përfituar nga momenti për t’i shkëputur një foto. Por, duket se dashamirësia e fansave, ka shkaktuar jo pak probleme, të paktën për sigurinë e këngëtarit.

Ashtu si duket edhe në foto, truprojat mezi kanë mundur që ta shkëpusin Luizin nga turma e grave që veç fotove, nuk humbin mundësinë edhe ta puthnin e bisedonin me të.Por, teksa shumë prej të pranishmëve ishin fansa të tij, sytë dhe vëmendja e Luizit ishte vetëm për partneren e tij, Kiarën.

Çifti mbërriti së bashku në eventin e organizuar dhe përgjatë gjithë kohës nuk i janë larguar nga njëri-tjetri. Ashtu si duket edhe nga shkrepjet e paparacit tonë, një incident i vogël ka ndodhur me Kiarën te shkallët dhe menjëherë Luizi i ka ardhur në ndihmë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

valbona

Valbona e konsideroi vajzë të parritur, vjen reagimi i Ina Kollçakut

kiara-tito

‘Ti s’bëhesh për asgjë’! Ndjekësja e ofendon rëndë, Kiara Tito nuk ia kursen përgjigjen publikisht

romeo

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën

BORA zemani donald

“Kemi qarë nga tensioni”/ Donald Veshaj flet për filmin ‘5 Herë Jo’: Bora, aktore më e mirë se unë!

Blero Edona

Edona, Bleros: Je manipulues, do t’i nxjerri krejt të zezat

yll limani

Albumi i ri i Yll Limanit premton lot e gëzim

gani buci

Situata me Bucin, Santiana ‘shpërthen’ sërish në lot

kiara5

Një dhuratë me një dedikim drejtuar Kiarës/ Nga kush ?? (Video)

luizi kiara

Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

INFO

NA NDIQ