Premtoi seks oral për fansat, modelen e gjen “belaja” disa muaj më pas

Modelja e cila disa muaj më parë kishte premtuar se do të ofronte seks oral për të gjithë ata që do të vononin kundër referendumit në Itali, duket se është përballur me një pasojë.

28 vjeçarja Paola Saulino është shprehur se pasi kishte bërë këtë premtim, profili i saj në Instagram ishte fshirë pasi kishin qenë të shumtë personat që e kishin raportuar.

“Është dora politike që më ka bllokuar sepse duket se ata kanë frikë se do t’u marr votuesit dhe do t’u prish punë” është shprehur ajo për një intervistë për “Daily Mail”. /Aktuale.mk/