Preshevarja Arbesa Rexhepi hap sallonin mahnitës të bukurisë në Glattburg të Zvicrës

INA
INA

24/12/2023

Arbesa Rexhepi, një vajzë e sukseshme nga Presheva që jeton dhe vepron në Zvicër ka hapur sallonin e bukurisë “ Beauty Zone Besa”, njofton agjencia e lajmeve INA.

Salloni i bukurisë ka një pamje të mahnitshme, e realizuar nga arkitektë të njohur dhe gjendet pranë stacionit të trenave në Glattbrugg të Zvicrës.

Arbesa gjithashtu është përkujdesur për stafin e saj professional dhe të dëshmuar, profesioniste me përvojë që kujdesen për pamjen e shumë vajzave VIP të estradës muzikore.

Por, te Besa të gjithë janë të mirëseardhur, kushdo që dëshiron të duket bukur në një natë veçantë apo një ngjarje të rëndësishme të jetës, që lë pas kujtime të bukura dhe të pashlyera.

“Beauty Zone Besa” ofron të gjitha shërbimet e bukurisë për të gjithë klientët, përfshirë: Grimin, stilin e flokëve, apo rregullimin e frizurave të shumta, shtimin apo zgjerimin e flokëve me modelet më të reja, prerje, pastrimin e dhëmbëve, zbardhjen e dhëmbëve dhe shumë shërbime tjera.

Arbesa është e lindur dhe rritur në Zvicër, por e flet shqipen pastër, rrjedhshëm dhe shumë bukur.

“Investimet janë shumë mëdha dhe kjo nuk do koment. Shihet që nga hyrja në sallon. Këtë e kemi realizuar për ti bërë klinetët të ndihen të relaksuar. Dhe e gjithë kjo është bërë me idetë e mia, por më kanë ndihmuar edhe shumë arkitekt të njohur”, është shprehur ajo.

Ndërsa frizerja e njohur Riva thotë se, ka një përvojë të madhe në këtë aspekt dhe se ka rregulluar personalitete të shumta të skenës muzikore dhe artistike, si Loredana, Melinda, Encës dhe shumë të tjera. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara luizii

Luizi bën dhuratë një makinë Kiarës (video)

julian deda

‘Kur t’iu shoh duke u puthur’/ Juli zbulon çiftin e radhës që do krijohet në BBV3

labinot gashi labi

Labinot Gashi përfundon rrugëtimin në KTV, del me deklaratë

sara silvi

Tha se kanë patur lidhje/ Dalin fotot e Sarës me banorin e ri (FOTO)

kosovar suedi

Dy kosovarë bëhen heronj në Suedi, ia shpëtuan jetën një personi që ra në ujë

ZHAKU

“Kam tradhtuar”, Zhaklin Lekatari tregon pse e bëri

sara silvi

“Mos na bëhet xheloz Bardhi” – Sara përqafohet me ishi-n e saj

shkurte-fejza-600x360 (1)

Burri i Shkurte Fejzës: Shpëtova pa pasoja të rënda, gruaja dhe fëmijët e mi kanë përjetuar skena të dhimbshme

arta kabashi

Pas daljes nga Big Brother VIP 3, Arta Kabashi reagon për herë të parë

INFO

NA NDIQ