Presidenti Ilir Meta viziton Maqedoninë e Veriut

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

09/01/2022

Ministria e Punëve të Brendshme i informon qytetarët e Shkupit se më datën 10, 11 dhe 12 janar (e hënë, e martë dhe e mërkurë) në vizitë zyrtare në Republikën e Maqedonisë së Veriut do të qëndrojë Kryetari i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.

MPB-ja në ditët e lartëpërmendura do të ndërmerr masa për regjim të posaçëm të trafikut nëpër rrugët në pjesën më të gjerë të qendrës të qytetit të Shkupit.

SPB Shkup apelon deri te të gjithë qytetarët pjesëmarrës në trafik ti respektojnë urdhërat nga ana e nëpunësve të uniformuar policorë./KlanMacedonia/

TË FUNDIT
38 minuta
Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë
45 minuta
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!
45 minuta
Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë
2 orë
Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re
3 orë
Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

ME TE LEXUARA

1 ditë
Për tre muaj, 483 shtetas të Maqedonisë janë dëbuar nga Gjermania
2 orë
Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re
1 ditë
Festohet ditëlindja e “shokut Tito” në Maqedoni, prezantuan edhe shqiptarë!
12 orë
Rama favorizon firmën kineze në tenderin 10 milionësh, a po rrezikohet siguria nacionale?
1 ditë
Paga mesatare për muajin mars është 40.496 denarë

LEXO MË SHUMË

xhevdet hajredini ali ahmeti

Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë

micotakis mitsotakis

Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!

Makron Macron

Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë

arben taravari

Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re

mural shtepia shendetit kumanove

Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

vmro-dpmne

VMRO-DPMNE i nisi negociatat me ZNAM – Stoillkovski: Ende nuk ka marrëveshje, bisedimet janë në frymë pozitive

taravari arben

Taravari para vendimit nëse do ta drejtojë Ministrinë e Shëndetësisë

Dimitar-Apasiev-007-scaled

Apasiev: Këta që po vijnë janë edhe më të këqinjë se BDI

fronti evropian

Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

INFO

NA NDIQ