Princ Leka dhe Elia Zaharia bëhen prindër për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

0

Pritjes së ëmbël i erdhi fundi,ditën e sotme Princ Leka dhe bashkëshortja e tij Elia Zaharia janë bërë prindër për herë të parë të një vajze.

Sipas burimeve për “Revista Who” emri i vajzës nuk është bërë akoma i ditur, por gjendja shëndetësore e saj dhe e mami Elias është e mirë.

Vetëm pak ditë më parë mësuam se Princi dhe Princesha do të bëheshin prindër. Ata u fotografuan në rrugët e kryeqytetit teksa shëtisnin të dy për dore.