Prishen raportet mes Kiara Titos dhe Dojna Memës, shkak vajza e Jozefina Topallit?

Picture of INA
INA

26/10/2023

Dikur mikesha, me një raport mjaft të mirë.

Po flasim për dy moderatoret Kiara Titon dhe Dojna Memën që duket se kanë prishur raportet.

Deri vonë vajzat ndiqeshin në Instagram, rrjet social i cili është mjaft i rëndësishëm për profesionin dhe përditshmërinë e tyre.Mirëpo sot ato nuk figurojnë në profilin e njëra-tjetrës.

Lart e poshtë po flitet se Vlashenti është mik me Megi Topallin (ish-in e Luizit) dhe bashkëshortin e saj. Megjithatë ende s’dihet nëse është kjo arsyeja e “prishjes” apo ftohjes së marrëdhënies së vajzave.

Mbetet të presim për ta mësuar!

TË FUNDIT
18 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)
22 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
22 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
22 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
1 ditë
Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

ME TE LEXUARA

22 orë
Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit
22 orë
Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore
22 orë
Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV
18 orë
Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

LEXO MË SHUMË

Screenshot_20240713_111407

Kiara Tito ndan pamjet e ëmbla nga pushimet (video)

ada deda

Është ngacmuar nga një futbollist i Kombëtares, një ndër vajzat më të bukura të showbizit: Mund të jem pjesë e BBV

dea

Dea Mishel vazhdon të shkëlqejë me paraqitjet e saj verore

Screenshot_20240712_212002

Luiz Ejlli festoi ditëlindjen e 39, këngëtari ka një mesazh për të gjithë ndjeksit

Screenshot_20240712_212002

Kiara zbulon pamjen nga ditëlindja e Luizit (video)

Luizi Kiara

Kiara dhe Luizi, puthje të zjarrta në pushime (foto)

arbana osmani

Arbana Osmani e konfirmon, rikthehet sërish në ekran

Robert Berisha robi

Shita makinën për të paguar 7 ditë shezlonin në Jalë, Robert Berisha ironi për çmimet në jug?

rike roci

Nuk ndalet Rike Roçi/ “Ngre” temperaturat me format e saj bombastike (FOTO)

INFO

NA NDIQ