Prishtina Mall me dhoma të veçanta për lutje

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/03/2023

Qendra tregtare Prishtina Mall përmes një organizimi madhështor të enjten hapi dyert për vizitorë.

Me lehtësira, komoditete dhe shërbime lehtë të qasshme, Prishtina Mall siguron që të gjithë vizitorët të shijojnë këtë hapësirë ​​unike.

Kjo qendër tregtare, ka menduar edhe për besimtarët. Kështu, Prishtina Mall ka ndërtuar edhe dhoma të veçanta për lutje; jo vetëm për besimtarët myslimanë, por për të gjitha religjionet.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bashkim kombetar proteste shqiperi kosove

Shqipëri-Kosovë, 15 milionë euro për bashkëpunim ndërkufitar për vitet 2021-2027

taksa shtepi kredi

Qytetarët e Kosovës morën mbi 137 milionë euro kredi gjatë janarit

barnatore

Barra e sëmundjeve në Shqipëri rrit importet e barnave me 14 për qind në vitin 2023

tvsh-ime

“TVSh-ja ime” pritet të rritet në 3.000 denarë nëse LSDM mbetet në pushtet, premton Kovaçevski

market

Inspektorët zbarkojnë nëpër markete – nuk do ta presim ditën e nesërme!

nxemje-qendrore- ngrohje780x439-1

KRRE: Ulet për 35% çmimi i ngrohjes për institucionet publike dhe objektet afariste në Shkup

alkaloid-780x470-1

Alkaloid ka rritur shitjet e prodhimeve për 16% më shumë se periudhën e njëjtë të vitit të kaluar

dash-1

DASH: Bisedimet për rregulloren e BQK-së të vazhdojnë me urgjencë

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

INFO

NA NDIQ