Pritet penalizim! Banori zhvishet para kamerave nё BBVA 3 / shpërthen rrjeti kundër tij

INA
INA

29/01/2024

Një moment i çuditshëm ndodhi në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” kur aktori i njohur,

Julian Deda, vendosi të befasojë banorët me një gjest jo shumë të zakontë.

I njohur për mënyrën e tij të veçantë të të bërit humor dhe shtyrjes së kufijve për të argëtuar, Julian nxorri të pasmet e tij para banorëve të shtëpisë.

Ky gjest i papritur shkaktoi të qeshura të mëdha mes banorëve.

Skena, e cila u kap nga kamerat e shtëpisë, shpejt u bë temë diskutimi brenda dhe jashtë mureve të “Big Brother VIP Albania”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-ejlli1

Luizin e pyesin për BBV3, ai thumbon keq banorët

leonora jakupi

FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

Sara gjordeni bbvip

Sara bënë deklaratë të madhe: “Do të pozoj nudo…”

heidi romeo

Ndodh puthja e parë mes Romoes dhe Heidit – momente romantike mes çiftit në BBVA 3

endrik beba

Endrik Beba habit me deklaratën pas daljes nga BBV, ja çfarë thotë për Sarën

bora roemo

“Gjysma e gjysmës sime”, u përlot me hyrjen e Bora Zemanit në BBV3, Romeo-Heidit: U bllokova, doja t’i thosha…

luizi kiara

“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka (Video)

luizi-kiara

Perlat e Luizit dhe Kiarës…lejnë pa gjumë fansat

heidi

Heidi Baci VIP?: Gazetarja e ‘‘konteston“ epitetin që i është dhënë asaj

INFO

NA NDIQ