Pritja për futbollistët e Kombëtares në Aeroportin “Nënë Tereza” (VIDEO)

ina-online
ina-online

18/11/2023

Shqipëria është zyrtarisht e kualifikuar në Euro 2024. Festa kuqezi pushton çdo cep të botës ku flitet shqip, falë Kombëtares shqiptare që mori pikën e nevojshme përballë Moldavisë.

Heronjtë kuq e zi mbërritën rreth orës 01:10 ku ambientet e Aeroportit të Rinasit ishin nën masa të rrepta sigurie.

 

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

genc nuza

Genc Nuza do të ndajë drejtësinë në ndeshjen Dortmund – PSG në UEFA Youth League

Xhaka Taulant

Taulant Xhaka dënohet me dy ndeshje moslojë, për këtë ndërhyrje të stilit “kung-fu” (FOTO)

ibrahimovic

Ibrahimoviq rikthehet te Milani për herë të tretë

Ivan-Celikovic-

Në moshën 34 vjeçare vdes ish futbollisti i Shkëndijës!

broja

Mesazh i koduar për Brojën? Pochettino: Që të fitohet ndeshja, duhet shënuar gol

haqim memedi

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare legjenda e futbollit tetovar Haqim Memedi

Mirlind Daku

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar tek Rubin Kazan

mourinho

Tifozët e Romës të dashuruar me Mourinhon: “Romanist për jetën”…

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp tregon se si ndryshoi gjithë sistemin për ta përmbysur Crystal Palacen

INFO

NA NDIQ