FOTO/Problemet shëndetësore të deputetes Musliu, Leonora Jakupi: Po ta dinë njerëzit se sa të bardhë e ke zemrën, do të luteshin për ty

INA
INA

20/02/2024

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu dje njoftoi se është nisur për në Gjermani për një trajtim mjekësor, për shkak të disa problemeve me zemër.

Me anë të një postimi të ndarë në Facebook, Musliu ka shkruar se për problemin në zemër ishte diagnostikuar dy vite më parë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK).

Ajo shtoi se me rekomandim të mjekëve kosovarë, i është dashur t’i nënshtrohet një një ndërhyrjeje kirurgjikale, e cila do të kryhet jashtë vendit.

Për këtë, ajo ka marrë mbështetje nga miqtë dhe të afërmit, të cilët i uruan shërim të shpejtë.

Një dedikim për Musliun nuk mungoi as nga këngëtarja e njohur nga Drenica, Leonora Jakupi.

“Ti që gjuhën e ke të ashpër e zemrën plot mirësi. Po ta din njerëzit se sa të bardhë e ke atë zemër do të luteshin për ty sot motra ime”, ka shkruar ajo.

Artistja tutje theksoi: “Të pres më të fortë në Kosovë”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ