Profesori i njohur universitar i bashkëngjitet ASH-së së Taravarit

INA
INA

18/03/2024

Profesori i njohur universitar Mitasin Beqiri i është bashkangjitur Aleancës për Shqiptarët së Arben Taravarit.

Njoftimin e ka bërë vet kryetari i kësaj partie përmes në postimi në rrjetet sociale.

“Kënaqësi të mirëpres sot në Aleancën për Shqiptarët, profesorin e nderuar Mitasin Beqiri. Profesori Mitasin Beqiri aktualisht është ligjërues dhe Dekan i Fakulteti të Kriminalistikës në Universitetin Amerikan në Europë FON dhe njohës i mirë i materies juridiko-penale dhe kriminologjike, ka qenë ligjerues në disa universitete brenda dhe jasht vendit, gjithashtu është njohës i mirë i rrethanave politike. Nga sot ai kontributin e tij do të vazhdojë të japë në të mirën e qytetarëve dhe nji të ardhme me të mirë për të gjithë ne me Ndryshimin e 8 Majit”, ka shkruar Taravari. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bilall kasami kumanove

“Ju ka hyrë fesati, po përçahen çdo ditë” – Kasami thumbon Frontin Europian

zgjedhje maqedoni

Sot nisi fushata për zgjedhjet parlamentare

Screenshot_2024-04-17-23-01-56-446_com.facebook.katana-edit

Mesazhi i Rijad Shaqirit nga Likova: Kush ka frikë nga ujqërit, nuk futet në mal

bujar osmani

Bujar Osmani: Kam më shumë informacione për sulmin në Banjskë, do të kërkoj dalje nga “Ballkani i Hapur”

ziadin sela

“Jo 61, por 50, 48 e më pak deputetë mund të marrë VMRO-ja”, thotë Sela

taravarilikove

Taravari: Do t’ia rikthejmë namin e dikurshëm Kumanovës dhe Likovës

Ali Ahmeti fronti

“Jo Kina, jo Korea” – Ali Ahmeti: Nuk ka alternativë tjetër përveç anëtarësimit në BE

IMG_1212

Fatmir Dehari nga Kërçova: Rini, ju jeni mrekullia dhe motivi për të vazhduar para

Screenshot_2024-04-17-20-37-20-617_com.facebook.katana-edit

Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit?!

INFO

NA NDIQ