Prokuroria: Kemi siguruar pamjet e aksidentit, shoferët e makinave po mbahen në spital

INA
INA

01/08/2023

Prokuroria ka dhënë detaje mbi aksidentin tragjik ku jetën e humbi një 25-vjeçar tek udhëkryqi mes Butelit dhe Shuto Orizarës.

“Është kryer hetimi në vendin e ngjarjes, janë grumbulluar gjurmët dhe janë siguruar pamjet e kamerave. Drejtuesit e dy makinave janë ndaluar për mjekim”, thuhet në njoftimin e Prokurorisë.

Ata shtojnë se po vijojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Aksidenti ka ndodhur rreth mesnatës dhe disa nga të lënduarit rëndë janë transportuar menjëherë në spital me ndihmën emergjente mjekësore, ndërsa këmbësori 25-vjeçar ka ndërruar jetë nga lëndimet e mara.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ora

Doganat e Maqedonisë parandalojnë kontrabandim të 84 orëve Casio dhe 7.560 copë bizhuteri

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Babai takon Naim Murselin në burg: Djali im nuk ka ditur gjë për vrasjen e Liridonës atë natë

liridona

Fëmijët e Liridonës merren nën kujdestarinë e shtetit suedez

punetor

Demolli: Pas janarit vështirë se do të gjenden punëtorë me pagë 600 euro

moti

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

INFO

NA NDIQ