Prokuroria kërkon paraburgim për shkupjanin, dhunoi një grua

Iliria News Agency
Iliria News Agency

26/01/2023

Prokuroria kërkon paraburgim për një 60-vjeçar nga Shkupi i cili dyshohet se i ka shkaktuar lëndime të rënda në trup një gruaje, përcjell TV21. Nga Prokuroria thonë se ngjarja ka ndodhur me 23 janar.

“Në shtëpinë e tij, i dyshuari ka ftuar një grua për kafe dhe ka filluar ta prekë. Kur viktima e ka refuzuar dhe i ka thënë që t’i heqë duart nga ajo, i dyshuari ka filluar ta sulmojë fizikisht dhe ta godasë me grushte dhe shqelma në kokë dhe në trup, duke i shkaktuar lëndime të rënda fizike – fraktura në hundë, mavijosje dhe hematoma. Më pas e ka mbyllur në shtëpinë e tij që të mos dilte dhe e mbajti aty deri të nesërmen”, thonë nga Prokuroria.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1212

Fatmir Dehari nga Kërçova: Rini, ju jeni mrekullia dhe motivi për të vazhduar para

Screenshot_2024-04-17-20-37-20-617_com.facebook.katana-edit

Fol: Përleshje fizike në BDI-në e Gostivarit, Nevzati i jep shuplakë Valdetit?!

shkolla shqipe zvicer

Rreth 10 milionë euro të prindërve harxhohen për uniforma, fotografi dhe ushqime

lsm-sindikata780x439-1

LSM: Është e turpshme që në shekullin e 21-të të lutemi për pagë, ditët në vijim do të radikalizojmë protestën

open-balkan

A do të ndodh tërheqja nga Ballkani i Hapur, Osmani e paralajmëron

fatos-rushiti

BDI-së në sfond i buzëqesh opozita

BESIMI

Nënshkruhet Kodi për Zgjedhje Korrekte dhe Demokratike

hoxha555

Shaqiri: Komandat i përgjithshëm i UÇK-së për Maqedoni ka qenë Emrush Xhemajli, jo Ali Ahmeti

664140-6zyFR0KYUH

Kurti: Serbia e ka problem faktin që ekzistojmë si popull dhe si shtet

INFO

NA NDIQ