Protagonist në videoklipin e saj të ri, Shpati tregon sa e ka paguar Nita

INA
INA

30 Maj, 2023

E keni vënë re Shaptin tek klipi i ri “Dy Gota” i Nita Latifit?

Nëse jo, atherë po iu themi që Kërleshi është protagonist në videon e këngës së ish-banores së “BBV”.

Mirëpo kuriozë jemi, sa e ka paguar Nita, Shaptin për të qenë protagonist në këngën e saj?

Kësaj pyetje i ka dhënë përgjigje vetë ish-banori i “BBV”, duke u shprehur se ka marrë pjesë vetëm për respekt të Latifit dhe se ka refuzuar të paguhet.

Kujtojmë që në “BBV” Nita pranoi se dikur ka qenë në një marrëdhënie romantike me Shaptin, e cila nuk kishte zgjatur shumë.

Pas daljes së saj nga shtëpia ajo u kap mat me Kërleshin në një lokal, por si duket qenkan takuar për të diskutuar mbi projektin e përbashkët.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luana-vjollca_1500626528-5945864

Videoja erotike me ‘emrin’ e saj, Luana nis emisionin me mesazh të fortë

alberije

‘More djalë i patalentuar. Kërko falje publike’! Albërije Hadërgjonaj ‘kërcënon’ Albano Bogdon

fifi filloreta

Interpretimi rrëqethës i ‘Marshit të UÇK-së’ nga Fifi, flet për sulmin në veri

kristi

Kristi në prag të fejesës? Kapet “mat” me një vajzë në rrugët e Tiranës

albano bogdo

Kritika për Albano Bogdon për deklaratat ofenduese ndaj Beatrix Ramosajt

efi dhedhes

Efi bëhet për spital/FOTO

Screenshot_20231001_143758

Luizi viziton shtëpin e të moshuarve në Shkodër

Duda Balje

Duda Balje lajmërohet nga dasma, ka veshur fustanin më të veçantë deri në fund të këmbëve

fero arbenita

Fero i penduar thellë ka një lutje për Arbenitën: I kërkon që të rikthehet

INFO

NA NDIQ