Protestë për ta konsideruar Kosovën pjesë të Serbisë!

INA
INA

01/08/2023

Lis Bukuroca

Protestë për ta konsideruar Kosovën pjesë të Serbisë!

Atëherë pse duhet ta njohë Kosovën Serbia, kur biznismenët e Kosovës nuk e njohin dhe gazetarët protestojnë për shkelje të mëtutjeshme të Kushtetutës?

Apo e kundërshtuan edhe degradimin shtetit në krahinë serbe?

https://kallxo.com/…/dokument-keto-jane-48-bizneset…/…

Në fotografinë e mëposhtme shihet ftyra e shtetit të Hashimit, Mustafës e Ramushit: poçavër shtet: madje as krahinë në Senbil, por pjesë integrale e shteti serb, edhe atë, në dokumente të Kosovës.

Dil e protesto! Dil burri dheut, protesto për pasaportën serbe! Dil, dil…

Sot u protestua për ta ruajtur lirinë e mëposhtme! Shikoje mirë imazhin!

Nëse Qeveria nuk e lufton këtë maskarallëk, duhet ta bëjë Serbia? Vuçiqi, apo gazetarët në shesh?

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

KALOSH-CELIKU

Shkupi historik pa ditë feste

veton-latifi

Më 28 Nëntor

Ismail Qemajli

Letra e rrallë e Ismail Qemalit/ Porosia: “Të hapet dhe të lexohet pas 111 vjetësh…”

Mehmedali Jusufi

Njeriu viz a vi intelegjenca artificiale!

Muhamer Pajaziti

111 vite pavarësi, një Shqipëri që ndryshoi rrënjësisht

ilir ikonomi

Si lindi Shqipëria

KALOSH-CELIKU

Përpjekje për një luftë të re në Ballkan

fejzi hajdari

Për kufirin Llojan-Miratoc vështirë ta bindim Serbinë, për “Open Ballkanin” s’kishte problem!

Lutfi Dervishi

‘Baba Vangat’ e banaqeve televizive, kjo racë e veçantë ‘analistësh’…

INFO

NA NDIQ