Provokon Spahiu: Me rënien e VMRO-së, dalëngadalë po thahen edhe degët e saja shqiptare!

0

Analisti dhe ish kandidati për deputet, Artin Spahiu ka komentuar dorëheqjen e paravokueshme të nënkryetarit të Lëvizjes BESA, Zeqirija Ibrahimit.

Ai në rrjetin e tij social të facebook-ut, ka shkruar me rënien e VMRO-DPMNE-së, por thahen edhe degët e saja shqiptare duke aluduar në Lëvizjen BESA.

“Me rënien e VMRO-së, dalëngadalë po thahen edhe degët e saja shqiptare!”, shkruan Artin Spahiu./TetovaSot