Provokuese në emision, Olta Gixhari puthet në buzë me Romeon?

INA
INA

17/10/2023

Olta Gixhari, e ftuar këtë të shtunë në “Më lër të flas” tregoi më shumë për rolin e saj si Jonida në “Në Kuadër të Dashurisë”.

Ndërkohë, binjakët Donald dhe Romeo Veshaj donin të dinin më shumë për bashkëpunimin mes saj dhe Luiz Ejllit, që në film është burri si saj (Besi).

Romeo e pyeti aktoren për puthjet në film mes saj dhe Luizit.

“Nuk e di, nuk më kujtohet fare. Puthjet në film janë shumë teknike, prandaj duhet të shikoni dokumentarin të kuptoni sa teknike janë. Pastaj, ‘baby kiss’ kemi bërë ne, nuk ishte puthje kush e di se çfarë”, u përgjigj ajo e cila më vonë e sfidoi që të luante edhe ajo një rol me të.

Dyshja provokuan me lëvizjet në emision, por nuk e realizuan puthjen.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1702149336616

Arbana Osmani: Nuk do të jem pjesë e Bigbrother 3

luizi arbana

Luizi fillon fushatë në mbështetje të Arbana Osmanit (Foto)

ilir

Iliri reagon ndaj akuzave të Julianës

olta-kiara

Olta kërkon ‘paqe’, por Kiara Tito e injoron! Çfarë po ndodh mes dy ish-banoreve të BBV

Screenshot_2023-12-09-09-35-52-458_com.android.chrome-edit

Eva Alikaj flet për filmin e fundit dhe Luizin si aktor

Screenshot_2023-12-09-09-33-11-718_com.android.chrome-edit

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

luizi arbana

Luizi i ka dy fjalë për Arbana Osmanin (foto)

luizs

Kiara me barkun e rrumbullakosur, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

luizi kiara

Nuse me fat! Kiara krenare për arritjet e Luizit

INFO

NA NDIQ