“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

Picture of INA
INA

20/05/2024

Pas spektaklit të ‘BBV’, ku Romeo, Juli, Egla, Heidi dhe Meritoni u shpallën zyrtarisht finalistë, në shtëpi rinisën debatet. Egla u përplas me Romeon, të cilin e akuzoi se “po sillet si Meritoni”. Ndërsa banori iu drejtua duke i thënë se “ka shitur veten në lojë”.

Romeo: I futa te jastëku i të gjithëve o zemra

Egla: S’më sqarove që ishe te të gjithë

Juli: O Egla, po kemi kërkuar moj

Romeo: Çfarë do, qetësohu o zemra

Egla: Jam e qetë

Romeo: E kupton se çfarë po thotë ore, çfarë muhabeti o plak

Egla: Romeo, ti nuk ia vlen

Romeo: Ma kanë thënë shumë në jetë këtë o zemra, si ty ma kanë thënë shumë

Egla: Nuk ia vlen. Unë nuk ua them zakonisht robve, por ti nuk ia vlen vërtetë. Ti je prishur rrugës

Romeo: Kurse ti ke shitur veten zemra

Egla: Ndërsa ti je thartuar rrugës

Romeo: O lali, po hajde se ajo je

Egla: O zemra, po e shqyen fytyrën

Romeo: Të të hanë atë… djathin

Egla: Po bëhesh si Meritoni. Nuk e di çfarë halli ke

Romeo: Sa keq e nxjerr veten me këtë gjë që the tani

TË FUNDIT
8 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
8 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
12 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
22 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti
22 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

ME TE LEXUARA

12 orë
Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh
8 orë
‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video
8 orë
Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën...
1 ditë
Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)
22 orë
Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën
22 orë
Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

LEXO MË SHUMË

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

ferma vip

Dijonis Biba shpallet fituesi i “Ferma VIP”, ‘rrëmben’ çmimin prej 100 mijë eurosh

Screenshot_2024-06-12-21-40-35-242_com.android.chrome-edit

Një tjetër shtatzëni? Ish-konkurrentja e “Big Brother Vip 3” pozon me dorën te barku, “shpërthen” rrjeti

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi zbulon pse braktisi Shkupin për Tiranën

Screenshot_2024-06-12-18-29-33-532_com.facebook.katana-edit

Luizi shfaqet në shoqërinë e “Mbretit”, ja kush është ai (video)

heidi

Heidi Baci rikthehet në Itali, ja çfarë shkruan

ilnisa meritoni

Ilnisa publikon FOTO teksa Meritoni e puth, ja komenti që mori vëmendjen

egla

“Më shkojnë apo jo?”/ Egla Ceno pëson ndryshimin drastik në pamje (VIDEO)

INFO

NA NDIQ